Kariera


Prace, dżoby i fuchy

Sprawdź! Może szukamy właśnie Ciebie!Twórca video, Gdańsk

Produkcja filmowa nie jest Ci obca? Lubisz jeść? Z nami połączysz te dwie pasje!

Do naszego nowego projektu poszukujemy osób, które mają za sobą co najmniej kilka porządnych produkcji video, dobrze się czują w krótkich formach i znają dość dobrze środowisko Adobe (w szczególności Adobe Premiere). Twoim zadaniem będzie tworzenie marketingowych video: filmowanie, udźwiękawianie, montaż, itd.

Oferujemy:

– umowę b2b po okresie wzajemnego poznania się (okres do ustalenia)

…i kilka innych fajnych rzeczy!

Prosimy o przesyłanie CV i nakręconych próbek video (lub linków do nich).


Pasjonat gotowania, Gdańsk

Lubisz gotować? Znajomi i rodzina uwielbiają Twoje sałatki, obiady, torty? Jesteś kreatywny/a w kuchni i sam/sama tworzysz przepisy? Wyobraź sobie, że możesz przekuć miłość do jedzenia w pracę!

Uruchamiamy nowy projekt i poszukujemy osób, które będą tworzyć dla nas tematyczne przepisy kulinarne, które będą podstawą scenariuszy do krótkich filmów.

Oferujemy:

– pracę w ramach umowy o dzieło

…i kilka innych fajnych rzeczy!

Prosimy o przesyłanie CV i portfolio w postaci zdjęć, linków do bloga/vloga/profilu na fb.

Gotów?

Mamy Cię przekonywać?Super lokalizacja

Środek (ultra)modnego Dolnego Wrzeszcza w Gdańsku, blisko do SKM, tramwajów praktycznie wszystkich linii, parczku, knajpy (tam chodzimy PO pracy), centrów handlowych (jeśli je lubisz). Trochę to hipsterskie, ale co poradzić?


Pogawędki na ciekawe tematy

Niektórzy z nas mają za sobą karierę jako bariści, inni nigdy nie rozstają się ze swoimi psami. Masz dziwne hobby? Na 100% polubisz nasze przerwki!


Normalne pieniądze

Gdybyś chciał martwić się o kasę, to raczej nie starałbyś się o pracę, prawda?


Fajne biuro

Nasze biuro pokochasz od razu. Jasne i wysokie wnętrza dużego mieszkania w kamienicy powodują komfort i pomagają się skupić. Na biurkach mamy porządne sprzęty, a w kuchni - ekspres do kawy. Niektórzy z nas wcale nie mają ochoty stąd wychodzić.